2012-12-30

Gyvūnai gydo

Arkliai

Protingieji arkliai padeda gydyti prostatitą
Jojimas žvalina pervargusius žmones nuo protinio darbo, padeda gydyti poliomielitą, aterosklerozę, pradinę kurtumo ir apakimo stadiją.
Gydomąjį jojimo poveikį galima paaiškinti tuo, kad jojimas žmogaus organizme pagreitina kraujotaką, tame tarpe ir galvos smegenyse. Be to, jojant veiksmingai išsivalo organizmas.
Bendravimas su arkliais ramina`sudirgusią centrinę nervų sistemą, padeda gydyti kepenų cirozę, nefritą, inkstų nepakankamumą ir netgi stabdo vėžinių ląstelių dauginimąsi.

Ožkos ir karvės

Jei turite galimybę auginti ožkas ir karves, tai atminkite, kad šie naudingieji gyvūnai padeda gydyti hipertenziją, tužies pūslės akmenligę ir netgi spindulinę ligą.

Smulkūs graužikai

Smulkūs graužikai: pelės, žiurkės, jūrų kiaulytės padeda sergantiems artritu, numalšina baimės jausmą, nepasitikėjimą savimi, nervinę vaikų ir suaugusių įtampą, patyrusiems miokardo infarkto priepuolis pagreitina reabilitacijos laiką.

Driežai ir kitų rūšių šliužai

Stebint driežus, gyvates, vėžlius ir įvairių rūšių šliužus, patariama gydyti centrinės nervų sistemos ligas ( be abejo jei šiais gyviais nesibodite ). Sergantiems neurastenija šliužus ir vėžlius patariama stebėti ne ilgiau kaip 40 - 50 minučių, o sergantiems epilepsija ir neurodermitu 1 - 1,5 valandos.

Akvariumo žuvytės

Nervus ramina akvariumo žuvytės. Sergantiems hipertenzija ir stenokardija akvariumo žuvytes patariama kasdien stebėti apie valandą laiko. Sergantiems neurastenija, žvyneline ir epilepsija akvariumo žuvytes kasdien patariama stebėti po 1,5 valandos.
Pastebėta, jog auginantys akvariumo žuvytes rečiau serga peršalimo ligomis.

Vabzdžiai

Net ir vabzdžiai sugeba sustiprinti žmogaus sveikatą. pavyzdžiui, žiogų griežimas ramina centrinę nervų sistemą daugumai žmonių.

2012-12-18

Kalendros sėklos


Kalendros sėklos labai kvepiančio augalo sėklos. Tai vienas pagrindinių indų virtuvės prieskonių, dedamų beveik į visus patiekalus. Kalendros sėklų aliejus turi gaivų pavasarišką aromatą.

Juodųjų garstyčių sėklos

 Juodųjų garstyčių sėklos smulkesnės nei geltonųjų garstyčių, tradiciškai vartojamų Europoje, ir skiriasi skoniu. Jos yra aštraus skonio, kvepia riešutais, jų dedama praktiškai į visus sūrius patiekalus